درباره ما

هم اکنون می توانید عضو شبکه کارینا در تلگرام شوید.

 

موسسه  کارینا با برخورداری از 1 دهه فعالیت مستمر و مفید در زمینه مهاجرت , جهت جلب نظر متقاضیان گرامی  , در سال  1395 موفق به اخذ مجوز رسمی کاریابی بین المللی از وزارت تعاون, کار و رفاه اجتماعی گردید . 

این موسسه با دارا بودن دفاتر نمایندگی در کشورهای کانادا  ، استرالیا  ، اتحادیه اروپا  ، نیوزلند و همراهی وکلای زبده  دارای بزرگترین دیتابیس برای مهاجرت (کاری  – سرمایه گذاری – ثبت شرکت ) در  کشور می باشد .

 

موسسه  کارینا با برخورداری از تیمی کارآمد از وکلا و مشاورین مهاجرت در زمینه  ، اقامت سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، اخذ اقامت کاری و اقامت دائم بر اساس توان مهارتی یا همان  Blue Card ،  skilled worker ،  از کشورهای کانادا , استرالیا , نیوزلند و اتحادیه اروپا فعال است. کارینا با نگاهی متفاوت به مقوله مهاجرت و تاکید بر مهاجرت آگاهانه تلاش بسیاری در تغییر فرهنگ مهاجرت داشته است. این موسسه همچنان بر شعار اولیه خود که در سالهای متوالی اعلام کرده است پایبند است . (هرجایی که اراده کنید می توانید باشید , دید شما آینده شماست.) 

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، اصل اطمینان  در همه مقاطع پروسه های متفاوت مهاجرت می باشد، موسسه  کارینا با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستری مطمئن و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور  فراهم آورده است.
اخذ نمایندگی  بسیاری از دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان ، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت از کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه
کارینا بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

اطلاع رسانی گسترده این موسسه در زمینه اقامت کار و تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت از طریق وب سایت و گروه تلگرامی  ، برگزاری کلاسهای تخصصی آموزش زبان ویژه کارجویان گرامی ، آشنایی با بازار کار در کشورهای هدف و نیز ارتباط مداوم با علاقمندان به مهاجرت و پاسخگویی به سوالات آنها از طروق مختلف بخشی از تلاشهای این مجموعه در جهت خدمت رسانی به هموطنان عزیز بوده است.
کارینا
در مورد مرحله پس از ورود به کشور هدف نیز تلاش داشته است که خدمات موثری به تازه واردین ارایه کند. در دسترس قرار دادن خدمات پس از ورود با قیمت مناسب و نیز تلاش برای آگاهی بخشی بیشتر در مورد کار و زندگی در آن کشور برای آنان که در سرزمین جدید وارد شده اند ادامه دارد و کارینا با همکاری دفاتر همکار در تمام کشورهای هدف خود گام بسیار موثری در این راستا برداشته است.

سخن  آخر  

پناهندگی به هیچ وجه راه مناسبی برای مهاجرت نیست و نه تنها در تمام طول سفر خطرهای جانی و مالی را در پی دارد بلکه پس از ورود متقاضی  ، شروع مشکلات و پشیمانی ها را در بر خواهد داشت که متاسفانه پس از آن نه راه پیش و نه راه پس وجود دارد و هیچگاه یک پناهنده آن جایگاه اصلی و با عزت خویش را در جامعه پیدا نخواهد کرد.

 

         

    مدیر و بنیانگذار گروه مهاجرتی کارینا 

 جناب آقای دکتر نوید ذوالفقاری

 

مدیر داخلی و مدیر دپارتمان نیروهای متخصص

جناب آقای مهندس فرید ذوالفقاری