ثبت شرکت در آلمان

                                                     ثبت شرکت در آلمان


بر اساس قوانین مهاجرتی و اقامتی این کشور شما میتوانید اقامت آلمان را از طریق ثبت شرکت برای مدیر عامل و سهامداران شرکت بدست آورید. مدت زمان مورد نیاز این پروسه از ابتدا تا دریافت ویزای اقامت حداقل 6 الی 8 ماه می باشد . 

 برای راه اندازی یک شرکت ازنوع مسئولیت محدود ( GmbH ) و افتتاح حساب بانکی برای آن 25.000 یورو سرمایه مورد نیاز می باشد و  برای راه اندازی یک شرکت سهامی خاص (AG) به 50.000 یورو سرمایه احتیاج است .برای ورود به کشور آلمان از طریق خود اشتغالی  و سرمایه گذاری و ثبت شرکت ,  شما باید یک طرح توجیهی اقتصادی به اداره بازرگانی کشور آلمان ارائه دهید که در آن برنامه کار 3 سال آینده شرکت خود را توضیح دهید ، موسسه کارینا بواسطه داشتن دفتر نمایندگی در آلمان و اروپا شما را در زمینه آماده سازی طرح توجیهی اقتصادی یاری می نماید.

 مهمترین بخش در زمینه ثبت شرکت ،  پیگیری پرونده شما و دفاع از طرح توجیهی  در اداره بازرگانی می باشد که موسسه کارینا با دارا بودن مشاورین تراز اول این وظیفه را به عهده میگیرد . شرکت ما با همکاری وکلای قانونی مهاجرتی از ابتدا تا دریافت اقامت دائم شما و خانواده محترمتان را یاری می نماید. مشاوره اقتصادی ، حقوقی و اجتماعی در طول 3 سال اول ورود شما به آلمان تا زمان دریافت اقامت دائم شما از دیگر مزایای همکاری با موسسه ماست . 

مشاوران تیم ما درتجارت و سرمایه گذاری در آلمان برای راه اندازی شرکت تجاری به شما کمک می کنند . ما فعالیت های مدیریت پروژه  شما را از اولین مراحل استراتژی توسعه حمایت می کنیم و تمام اطلاعاتی را که شما نیاز دارید در اختیارتان قرار می دهیم .

سرمایه گذاری و تجارت در آلمان دارای ریزه کاری های فراوانی می باشد . موسسه ما به کمپانی های خارجی که به دنبال گسترش در بازارهای  آلمان هستند مشاوره  می دهد و از آن ها حمایت کرده و به این کمپانی ها که در آلمان تأسیس شده اند کمک می کند تا بازارهای خارجی را پیدا کنند.


شرایط درخواست اقامت :


      از نظر قانونی 2 شرط اساسی زیر برای تقاضای درخواست اقامت کشور آلمان لازم و ضروری می باشد :


 1. 1- طرح توجیهی اقتصادی ( Business plan )  که مورد تائید اداره بازرگانی آلمان باشد.
  2 - ارائه زندگی نامه (مدرک تحصیلی و مدارک شغلی ) که لازم به ذکر است که تنها برای ارائه به سفارت می باشد.


                                                                                                                           


آیا می دانستید اخذ اقامت آلمان هیچگاه به این سادگی نبوده است؟


     - قوانین مربوط به انتقال سرمایه ( 250.000 یورو ) برداشته شده است.
     - دیگر نیاز به استخدام اجباری 5 نفر شهروند آلمانی نیست.
     - نیازی به داشتن مدرک زبان آلمانی نیست.
     - شما می توانید با ثبت شرکت در کشور آلمان و داشتن یک طرح توجیهی اقتصادی (Business Plan ) خوب ، بدون اجبار برای انتقال یا سرمایه گذاری اولیه مشخص اقامت

         دائم آلمان را دریافت کنید.

دوستان عزیز:

ثبت شرکت در کشور آلمان به خودی خود باعث دریافت اقامت نمی شود. برای دریافت اقامت باید ابتدا طرح توجیهی اقتصادی خود را آماده سازید و هدف خود را برای ورود به کشور آلمان بیان کنید که در صورت موافقت با طرح توجیهی اقتصادی و اعطای ویزای اقامت شما برای پیاده سازی طرح، شرکت خود را ثبت می نمایید .

نکته مهم دیگر در مورد ثبت شرکت در آلمان اینست که  ، برطبق قوانین جاری کشور آلمان ، فردی که مقیم کشور آلمان نباشد از نظرقانونی نمی تواند در بانک های معتبر و موجود در آلمان حساب بانکی داشته باشد و درصورتی که شما مایل به ثبت شرکت در آلمان و افتتاح حساب بانکی هستید  و همچنین  قصد دارید که  خود مدیر عامل شرکت باشید ؛ باید برای دریافت اقامت  اقدام نمایید ، در غیر این صورت شما می توانید یک مدیر عامل بومی ( ساکن کشور آلمان ) را استخدام فرمایید .


 

ارزیابی اولیه آنلاین و رایگان 

 
موسسه کارینا ، در جهت سهولت  مراحل ارزیابی میزان شانس متقاضیان جهت دریافت ویزای موردنظر، فرم ارزیابی رایگانی را طراحی نموده که بوسیله آن متقاضیان با تکمیل فرم مربوطه می‌توانند در هر زمان و مکانی ، اطلاعات اولیه خود را برای ما ارسال نمایند و گروه حقوقی موسسه کارینا  بعد از بررسی اطلاعات هر متقاضی در مدت زمانی کوتاه با برقراری تماس یا  ارسال ایمیل ، درصدموفقیت افراد برای دریافت ویزای مورد نظرشان را به اطلاع ایشان  می رسانند.


 

 1. به چه دلیل کارینا  ؟
  کارینا یک شرکت رسمی و ثبت شده در اداره ثبت شرکتهاست و دارای  مجوز رسمی از وزارت تعاون , کار و رفاه اجتماعی می باشد.
  کارینا دارای مشاوران ،تیم اقتصادی و وکلای مهاجرتی حرفه ای و کارآزموده،  و مشاوران مالیاتی زبده می باشد.
  • ما از بروزترین اطلاعات و قوانین مهاجرتی مطلع هستیم .
  • داشتن روابط خوب با کشورهای هدف برای تسهیل مراحل کار شما
  • سابقه کار شرکت، مدیران ارشد، وکلا و تیم اقتصادی
  • همراه شما پس از اتمام قرارداد و راهنمای شما در کشور مقصد هستیم .موسسه
کارینا
می‌تواند شما را در اخذ انواع مختلف ویزای کانادا ، استرالیا ، اروپا و سایر کشورها یاری نماید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


اطلاع از قوانین و مقررات بروز، وکلا و متخصصین مجرب مزیت همکاری با موسسه ماست.